Pomoc

Ak potrebujete jazykovú korektúru svojho dokumentu, Červené pero je pre vás tým najlepším riešením. Nemusíte sa zdržiavať žiadnymi komplikovanými pravidlami, stačí niekoľko klikov a hneď sa dozviete, koľko bude korektúra vášho dokumentu stáť a kedy bude hotová. Po uhradení korektúry sa o všetko ostatné postará náš profesionálny tím jazykových korektorov.

1.) Odoslanie súboru

Kliknite na pole „Vyberte súbor z vášho počítača” a nájdite svoj dokument, ktorý chcete opraviť. Je možné nahrať textové súbory s príponami .doc, .docx, .rtf, .odt, .txt, .log.

Ak potrebujete opraviť súbor typu PDF, skopírujte jeho text do prázdneho textového dokumentu (napr. v programe Word) a ten odošlite na korektúru. Ak má dokument PDF komplikovanejšie formátovanie, príp. vložené obrázky a chceli by ste jeho vzhľad zachovať, napíšte nám cez kontaktný formulár.

2.) Výber typu korektúry

Po nahratí súboru vám systém zobrazí, koľko normostrán textu obsahuje a vy máte možnosť vybrať si z 2 typov korektúry. Doba opravy pri klasickej korektúre závisí vždy od množstva práce, ktorú momentálne máme. Ak sa ponáhľate, dokážeme váš text opraviť do 24 hodín, stačí zvoliť expres korektúru.

Cena klasickej korektúry je 2 € za normostranu,
cena expres korektúry je 4 € za normostranu.
1 normostrana textu = 1800 znakov vrátane medzier.

3.) Výber spôsobu platby

V novej verzii Červeného pera nemusíte byť zaregistrovaný, aby ste odoslali súbor na korektúru. V prípade, že ste boli zaregistrovaný v predchádzajúcej verzii Červeného pera, použite svoje prihlasovacie údaje. Ak nemáte zaregistrovaný účet, môžete len vyplniť svoje údaje a prejsť rovno k poslednému kroku.

Naše služby môžete využiť aj jednorazovo, ale potešíme sa, ak nám ostanete verný a využijete naše služby aj v budúcnosti.

4.) Zaplatenie objednávky

V poslednom kroku sa rozhodnete, ktorý spôsob platby uprednostníte. Ak vlastníte účet v Tatra banke, stránka vás presmeruje do jej Internet bankingu. Ak poznáte službu Paypal, môžete využiť tento medzinárodne používaný spôsob platby. Prípadne využite najobľúbenejšiu možnosť a zaplaťte svojou platobnou kartou.

Všetky formy platby prechádzajú cez zabezpečené kanály, nemusíte sa teda obávať o zneužitie svojich údajov.

© Mgr. Monika Zbínová MONICQA PUBLISHING
Slatinská 29/10, 018 61 Beluša

IČO: 46001107
DIČ: 1077587896
IČ DPH: SK1077587896

Kontaktný formulár